Прокат машин

Цілодобва підтримка

Наші контакти
Повідомлення

Дякуємо за Ваше повідомлення!

Прокат машин за найнижчою ціною

Оформити прокат машин без водія в компанії “ЛеоКар” у Львові можна всього за кілька хвилин. Сучасний комфортний транспортний засіб дає можливість вільного пересування по місту і за його межами без необхідності таксі та громадського транспорту. Прокат машин у Львові доступний як жителям міста, так і його гостям. Щоб скористатися послугами автопрокату, досить подати заявку в офісі або зателефонувати за номером, вказаним вище.

Які моделі автомобілів можна взяти в автопрокаті?

У компанії “ЛеоКар” в прокаті наявні автомобілі різних марок. Можна вибрати машину бізнес-класу або доступний економний автомобіль в залежності від своїх потреб і можливостей. Великий вибір марок дозволяє знайти транспортний засіб за своїм смаком. Всі авто можна подивитися в каталозі машин, де вказано, які авто є в наявності. Уточнити відомості про комплектацію автомобіля можна у оператора. Фахівці компанії також допоможуть підібрати найбільш підходящий варіант.

Переваги

Прокат машин гарантує відмінний технічний стан своїх автомобілів, а також їх обов’язковий огляд перед передачею в оренду клієнту.
Надійні автомобілі обладнані всіма необхідними приладами, в тому числі gps навігаторами, що дозволяє вільно пересуватися по території України.

X

Замовити дзвінок

Передзвоніть мені
Ми з Вами зв'яжемося