Каталог

Прокат авто у Львові

Автомобіль напрокат у Львові: якісний сервіс компанії Leocar

Автомобіль – це необхідність у 2021 році. Однак, що робити, якщо щодня машина не потрібна? У таких випадках у нагоді стане прокат авто у Львові. Ринок автопрокату представлений великою кількістю компаній, однак найдешевший прокат авто у Львові – у компанії Leocar. 

Ми надаємо якісний сервіс прокату авто як по Україні, так за кордоном. Оренда машин має ряд переваг, зокрема:

Цілодобова підтримка водія

Ми на зв’язку з вами щодня 24 години на добу під час усього терміну прокату машини і швидко вирішуємо усі проблеми, які виникають у вас під час прокату авто у Львові та по всій Україні.

Додаткове оснащення машини

За потреби ми надамо вам необхідний для поїздок інвентар: дитяче крісло, навігатор, лижний багажник чи кріплення для велосипедів. 

Другий водій

За потреби кермувати автомобілем, який ви орендували, може другий водій без жодних доплат та додаткових документів. Важливо лише, щоб у нього було посвідчення водія та необхідний стаж водіння. 

Терміни оренди автомобіля у Львові

Взяти на прокат авто у Львові недорого можна у компанії Леокар. Ми надаємо машину в оренду як на 1 добу (24 години), так і на довготривалих умовах. Якщо ви шукаєте прокат авто у Львові на декілька днів, ми з радістю запропонуємо вам безліч варіантів автомобілів під ваші потреби: у нашому автопарку автомобілі класу SUV та бізнес з автоматичною та механічною КПП для подорожей великою компанією чи бізнес поїздок.

За потреби ви можете орендувати у нас авто і на 1 добу, якщо до прикладу ваше авто у СТО або потреби у власному автомобілі немає. Ми надаємо послуги прокату авто у Львові дешево, що  вигідно вирізняє нас серед конкурентів. 

Місце подачі автомобіля у Львові

Приїхали до Львова та шукаєте авто напрокат? Обирайте серед наших автомобілів, а ми доставимо обрану машину у будь-яке зручне місце.

Найчастіше ми доставляємо автомобілі до аеропорту чи вокзалу, що дозволяє вам сісти і одразу поїхати у своїх справах без потреби спочатку добратись до нашого офісу. Також ви можете вказати будь-яке інше зручне вам місце для доставки машини (готель, ресторан, торговий центр, тощо). 

А для тих клієнтів, які бронюють автомобіль на суму більше 150 євро – доставка автомобіля абсолютно безкоштовна.

З чого складається вартість прокату машини?

Вартість прокату авто включає в себе безліч моментів. Зокрема:

 • Пробіг 300 км/доба;
 • Цілодобова підтримка водія;
 • Керування другим водієм – безкоштовно;
 • Повний бак палива;

А також – базове страхування. Базове страхування передбачає вашу відповідальність в межах вартості авто. Якщо ви купуєте опцію “Додаткова безпека”, то ваша відповідальність обмежена франшизою в розмірі завдатку, а при купівлі опції “Додаткова безпека+” – діє 0 франшиза.
Важливо, щоб ви повернули автомобіль у належному стані: чистим для зручності фіксації стану автомобіля на предмет відсутності пошкоджень та з повним баком пального. Детальніше ознайомитись із умовами оренди  машини ви можете у розділі Умови прокату.

Низькі ціни для наших клієнтів 

Ми вирізняємось серед інших оптимальними цінами на оренду автомобілів у Львові. Проте прокат авто у Львові дешево можна знайти тільки у Леокар. Доба оренди автомобіля стартує від 16 євро за автомобіль Skoda Citigo чи Volkswagen Up. В ціну оренди ми завжди закладаємо усі необхідні податки та збори, а також базове страхування. Нічого додатково вам сплачувати не треба. Також ви можете скористатись рядом додаткових послуг:

 • Подача чи повернення машини в неробочий час;
 • Подача чи повернення автомобіля в іншому місті;
 • Доставка автомобіля по місту;
 • Персональний водій;
 • Мийка авто;
 • Подорож за кордон;
 • Додаткові аксесуари (навігатор, дитяче крісло, лижний багажник і тд.) 

Як замовити на прокат машини у Львові? 

Замовити автомобіль в оренду можна на сайті компанії LeoCar. Для цього вам потрібно зробити ряд простих кроків:

 1. Обрати автомобіль у каталозі та забронювати його. Бронь авто здійснюється без авансу. Вам необхідно заповнити форму бронювання та/або написати  чи зателефонувати нам.
 2. Надіслати нам фото свого паспорта та водійського посвідчення.
 3. Укласти договір про оренду машини та сплатити суму за весь період оренди + суму депозиту.
 4. Забрати автомобіль у місці подачі, обговореному заздалегідь. 

X

Замовити дзвінок

Передзвоніть мені
Ми з Вами зв'яжемося