Jeep Wrangler

avtomat автомат

Від 70 $ За добу

Завдаток: 600 

Не має в наявності
Категорії: ,

Додаткова інформація

Кількість місць

5

Клас

D

Коробка передач

Автомат

Об'єм двигуна

3,6

Тип кузова

кросовер

Тип палива

Бензин

Опис

Автомобіль обраної моделі створювався спеціально для справжніх чоловіків. Про це свідчить брутальний вигляд та просторий салон без зайвих деталей. Розробники моделі Jeep Wrangler зробили акцент на практичності. Салон автомобіля має продуману організацію простору та зручні сидіння.

 

Оренда автомобіля обраної марки у Львові дозволить вам подорожувати з максимальним комфортом і дасть повну свободу пересування по місту.

 

Як відбувається отримання авто

Перед вами приблизний алгоритм отримання та здачі автомобіля:

  • Менеджер нашої компанії з заброньованим автомобілем чекатиме час в аеропорту, на парковці, чи у будь якому іншому місці зустрічі.
  • Щоб процедура отримання автомобіля пройшла успішно, не забудьте взяти з собою належні документи: паспорт та права.
  • Автомобіль потрібно оглянути на пошкодження: подряпини, вм’ятини. Всі пошкодження відзначаються на спеціальній схемі-додатку до договору. Будь ласка, поставтесь до цієї рутинної процедури серйозно, щоб вам не довелося відповідати за чужі «косяки». Для повної впевненості можете зробити фотографії пошкоджень машини з усіх боків.
  • Перш ніж підписати договір про оренду, повністю прочитайте весь текст. Підпишіть і після цього вносите залишок суми для оренди та депозит.
  • Тепер, коли всі формальні дії виконані, менеджер надасть вам ключ до автомобіля- і ваша подорож по Львову почалась.
  • Розраховуйте всій час! Оренда автомобіля займає 15-20 хвилин, повернення 5-10. Під час повернення ви дієте точно так само, як і при отриманні, але в зворотному порядку.

 

Оренда автомобіля разом з нами: це просто, швидко і безпечно.

X

Замовити дзвінок

Передзвоніть мені
Ми з Вами зв'яжемося