Бажаєте заробляти на власному авто?

Залиште заявку і ми звяжемся з вами!

Дякуємо за Ваше повідомлення!

Прокат авто у Львові

Ми – компанія “Леокар” займаємось прокатом авто вже протягом 10 років, та з кожним роком ми тільки покращуємо свої позиції. З кожним роком ми розширюємо спектр наших послуг, та здаємо на прокат авто різного сегменту: бізнес класу, середнього та економ класу.

Головний офіс нашої компанії знаходиться у Львові, проте ми прагнемо розширити свої межі, та з часом відкрити філії прокату автомобілів в інших містах України. Наш колектив – висококваліфіковані фахівці. Проте, не дивлячись на відносно невеликий штат робітників, кожен з нас прагне зробити свій внесок у розвиток компанії “ЛеоКар”.

Прокат авто – різноманітність послуг

Наше головне завдання, не лише прокат авто, ми сумлінно слідкуємо за якістю наших послуг: ретельно переверяємо кожен автомобіль, перш ніж за його кермо сяде наш клієнт. Кожне авто, яке знаходиться у нашому автопарку, повинно бути у відмінному технічному стані, для того щоб клієнт не хвилювався щодо будь яких несправностей.

Головна ціль прокату авто – надати якісні машини з повагою до кожного клієнта

Ми завжди надаємо в оренду авто з повним баком палива, а також ідеально чистим салоном. До кожного клієнта ми можемо знайти індивідуальний підхід. Прокат авто можна замовити для перевезення великої групи пасажирів, або навпаки, як особистий транспорт. Наші послуги можуть бути корисними для наступних цілей:

  • прокат авто для бізнесу;
  • транспорт у туристичних цілях;
  • авто преміум-класу для особливих подій.

Кількість клієнтів щороку зростає на 25-30% і приріст нових клієнтів в числовому вираженні становить близько 400-450 осіб щорічно.

Клієнти, які звертались до нас, однозначно залишились задоволеними і рекомендують наш автопрокат своїм близьким і знайомим. Адже насправді досить складно знайти гідний прокат авто, який ставить на перший план – побажання своїх дорогих клієнтів!

X

Замовити дзвінок

Передзвоніть мені
Ми з Вами зв'яжемося