Про нас

Оренда машин у Львові

Leocar це молода команда професіоналів, які бажають докорінно змінити ринок автопрокату в Україні. Ми пропонуємо лише якісні та безпечні авто , що проходять перед прокатом усі види технічних перевірок. Найвигідніші умови прокату у Львові та лише доглянуті авто. Відтепер ви більше не мусите перейматись через захмарний завдаток, знятий із кредитної картки, ви можете розрахуватись у зручний для вас спосіб. Неприємні сюрпризи із заміною авто в останній момент – тепер це теж у минулому. Договір оренди авто прозорий та не містить прихованих платежів, ви платите лише за ті послуги, які самі замовили. Ми прагнемо зробити все для комфорту наших клієнтів. Задоволений клієнт – головне кредо нашої справи.

Оренда авто: недорогий сервіс прокату авто!

Оренда авто від ЛеоКар – подорожуйте з комфортом!
Не уявляєте своє життя без подорожей? Ділові зустрічі, конференції та відрядження в інші міста – невід’ємна частина ваших буднів? Забудьте про всі незручності громадського транспорту, про розклади і пересадки, адже тепер оренда авто в Львові стала ще доступнішою. Оренда авто – ідеальний варіант для подорожей, зустрічі близьких і ділових партнерів або спільного відпочинку з колегами. Якщо ви цінуєте комфорт і економите час, оренда автомобіля на кілька днів або місяців стане правильним рішенням багатьох транспортних проблем. Тим більше особистий автомобіль – уже давно не розкіш, а комфортний засіб пересування.

Тимчасово необхідне авто?

Виникла необхідність вирішити транспортне питання для делегації гостей або зробити мобільними окремих співробітників? Тоді доступний і надійний сервіс автопрокату вже у Львові. ЛеоКарс – до ваших послуг! Тут ви отримаєте автомобіль на прокат на вибір і цей вибір дуже великий.

У нас – одні з найдоступніших цін на оренду авто в Львові в поєднанні з якісним, по-справжньому європейським сервісом. Репутація – найдорожче, що у нас є, тому кожен клієнт для нас – особливий.

За довгі роки роботи ми впровадили оптимальні алгоритми з надання прокату автомобілів, завдяки чому покупець не переплачує жодної зайвої копійки. Наш автопарк досить значний і постійно поповнюється новими моделями – клієнтові є з чого вибрати.

Оренда автомобілів у Львові

Львів завжди відрізнявся підвищеною увагою з боку приїжджих. Це місто завжди було західною столицею України і до цього дня підтримує статус культурної та туристичної столиці. Львів не просто західний туристичний центр, це західно-український транспортний хаб, через який прибувають туристи роз’їжджаючи по всій Україні.

Послуги сервісів прокату автомобілів у Львові популярні серед туристів, іноземців, та також серед місцевого населення.

Потреба в автомобілі у Львові виникає з кількох причин:

  • З метою відвідування історичних і культурних місць західної України;
  • Якщо ви давно виїхали з України, але вирішили відвідати ваших родичів і приїхали погостювати в країну на кілька днів або місяців;
  • Ділове відрядження в західні регіони країни;
  • Гірськолижний туризм;
  • Ви корінний житель Львова і ваш автомобіль зламався.

Всі вищеперелічені потреби може вирішити оренда авто.

Чому автомобілі напрокат у Львові, замовляють саме на нашому сайті?

Оренду машини у Львові найкраще замовити в компанії «ЛеоКар», тому що:

  • У нас великий автопарк – значить вам є з чого вибрати, починаючи від низької ціни, закінчуючи відмінною якістю  автомобілів усіх класів та цінових категорій;
  • Одні з кращих цін на прокат авто в Україні та Львові;
  • Швидке бронювання автомобіля, дуже швидке отримання машини;
  • Страховка вже включена в ціну прокату;
  • Автомобіль забезпечений шинами згідно сезону.
X

Замовити дзвінок

Передзвоніть мені
Ми з Вами зв'яжемося