Умови прокату

Хочете взяти авто в оренду, але лякає складність процедури? У Леокар все просто! Щоб орендувати машину у Львові вам необхідно зробити лише кілька простих кроків, кожен з яких ми описали нижче:

 1. Вибір автомобіля: на нашому сайті ви можете знайти велику кількість автомобілів та обрати будь-яке авто залежно від цілей: для туризму, поїдок містом або ж для бізнес потреб. Підібрати автомобіль ви можете у Каталозі.
 2. Надання документів та укладання договору: після того, як ви визначилися з автівкою, відправте нам на емейл або надайте особисто у нашому офісі документи, необхідні для оренди (перелік зможете знайти нижче). Після перевірки документів, ми укладемо договір на оренду вибраного вами автомобіля.
 3. Оплата: здійсніть оплату згідно договору та вирушайте по справах на автомобілях Леокар.

До речі, у нас є бонус при бронюванні автівки на суму більше 150 євро – ми доставимо вам авто до аеропорту, вокзалу або у інше зручне місце безкоштовно.

Які документи потрібні для оренди машини?

Щоб орендувати машину, вам потрібні лише два документи:

 • Паспорт або ID картку;
 • Посвідчення водія категорії;

Ви можете надіслати нам їх у соцмережах чи на email при бронюванні автомобіля онлайн, або ж надати документи особисто у нашому офісі.

Оплата за оренду автомобіля

Як ви уже знаєте, після укладання договору на оренду, потрібно здійснити оплату з авто. Оплатити оренду автомобіля ви можете будь-яким зручним способом:

 • Готівкою;
 • Безготівково за допомогою картки Visa/MasterCard.

Оплата здійснюється за весь період користування автомобілем. 

Також необхідно буде залишити завдаток у розмірі  400 євро або 600 євро  – за автомобіль категорії SUV та Бізнес. Після закінчення терміну оренди ми повертаємо завдаток у повному розмірі, окрім випадків, що перераховані нижче:

 • Неповний бак – 80€/бак;
 • Авто потребує мийки – 10€;
 • Пошкоджено шини/диски – 150 € за 1 шину/диск;
 • Втрата аксесуарів/ додаткового обладнання – повна вартість обладнання;
 • Царапини на елементах кузова – 200 €/елемент;
 • Необхідна хімчистка салону – 200 €;
 • Cкол на склі – 100 € за 1 скол;
 • Розбите скло – 400 €;
 • Прокурений салон – 400 €;
 • Втрата ключів/документів – 400 €.
 • Потрапляння авто у ДТП або його викрадення – відшкодування всієї вартості нанесених збитків

Якщо ви вирішили скористатись послугою “Додаткова безпека”,  ваша відповідальність не перевищує суму завдатку, при оплаті послуги “Додаткова безпека +” ви несете нульову відповідальність за умови виконання умов договору

Яку відповідальність несе клієнт?

Базове страхування:

 • Ваша Відповідальність за орендоване авто : Ви несете повну відповідальність за відшкодування вартості нанесених збитків (ремонту авто, викрадення авто).
 • Ваша цивільна відповідальність:  видатки перекриваються Вашим завдатком. Якщо видатки менші за завдаток, то різниця повертається Вам, якщо більші – завдаток не повертається, а всі видатки, що перевищують суму завдатку, оплачує страхова компанія.

Послуга “Додаткова Безпека”:

 • Ваша Відповідальність за орендоване авто :  відповідальність в межах Вашого завдатку (не більше, ніж розмір завдатку);
 • Ваша цивільна відповідальність: бере на себе страхова компанія, завдаток повертається в повному розмірі (за умов виконання умов договору).

Що входить в оренду автомобіля?

 • Взявши на прокат машину у команії Леокар, ви отримуєте не лише можливість кермувати крутим авто, а й ряд переваг як от цілодобова підтримка та базове страхування. Важливо: оренда машин дозволяє користуватись транспортним засобом протягом 24 годин. Якщо термін було перевищено більш ніж на 59 хвилин, компанія залишає за собою право стягувати плату за наступний день користування. Мінімальний термін оренди – 1 (одна) доба (повні 24 години).

  Ми рекомендуємо повертати автомобіль в чистому вигляді для зручності фіксації стану автомобіля на предмет відсутності пошкоджень. Автомобіль необхідно повернути також з повним баком палива.

  Якими додатковими послугами ти можеш скористатись?

  Компанія Леокар надає також ряд додаткових послуг, які можуть стати вам у нагоді:

  • Додаткове устаткування (навігатор, дитяче крісло, лижний багажник тощо) можна обрати в бланку замовлення авто;
  • Додатковий водій – Безкоштовно (при необхідності керування орендованим авто другим водієм);
  • Подача чи повернення авто в неробочий час – 15 € (графік роботи Пн – Нд 8:00 – 22:00);
  • Подача чи повернення авто в іншому місті –0,3€/км ;
  • Повернення авто з неповним баком бензину – 80€/бак;
  • Доставка по місту – 15€;
  • Безлімітний пробіг – 15€/доба;
  • Персональний водій – 10€/год;
  • Мийка авто – 15€;
  • Молодий водій до 23 років до 3 років стажу – 15€/доба;
  • “Додаткова безпека” – 20€/доба;
  • “Додаткова безпека+” – 30€/доба;
  • Подорож за кордон – 100€+ 15€/доба.

Переваги оренди авто у Леокар:

Вигідні ціни

Ми пропонуємо найоптимальнішу вартість оренди автомобіля на ринку прокатних послуг у Львові і по Україні загалом. 

Безкоштовне бронювання

Ми резервуємо автомобіль без передоплати та прихованих платежів. Просто обирайте автівку та надсилайте нам дані для бронювання.

Страхування

Страхування з мінімальною заставою – всього 400 євро, з можливістю залишити заставу готівкою, хоча більшість європейських фірм вимагають заставу від 900 євро і блокують цю суму на Вашій картці.

Оплата будь-яким зручним способом

У нас можлива оплата за оренду автомобіля як по перерахунку, так і готівкою чи банківською картою.

Автомобіль

Ви отримуєте саме той автомобіль, який зарезервував на нашому сайті у ідеальному стані та з повним баком палива.

Оформлення за 5 хвилин

Ми гарантуємо швидку і легку процедуру оформлення авто та його передачі з можливістю доставки у будь-яку точку міста.

Питання та відповіді

На сайті LeoCar Ви можете швидко та за помірну ціну орендувати автомобіль від 1-го дня. Широкий асортимент, перевірені автомобілі та цілодобова підтримка забезпечить Вам комфортно взяти авто в оренду у Львові.

Взявши авто в прокат у Львові та подорожуючи містом, Ви зіткнетесь з певними проблемами з паркуванням авто через вузенькі вулички міста. Наша рекомендація - паркувати авто в маленьких проміжних вуличках на спеціально відведених місцях або на недорогих платних парковках, де встановлені паркомати.

1. Увімкніть аварійні сигнальні вогні. 2. Будь ласка, повідомте про ДТП в дорожню поліцію (102). 3. Якщо є постраждалі: а. Викличіть "швидку медичну допомогу" (103) б. До прибуття екіпажу "швидкої допомоги" надайте першу медичну допомогу постраждалим. 4. Негайно повідомте про ДТП співробітника нашої прокатної компанії будь-яким зручним способом (дзвінок на номер телефону, telegtam, viber, whatsup). 5. Якщо не вийшло зв'язатися з представником Леокар, повідомте про ДТП страхову компанію (контактні дані знаходяться в бардачку авто). 6. Постарайтеся взяти у другого учасника / учасників форму повідомлення про ДТП - Європротокол і заповніть її. 7. У разі, якщо не вдається заповнити форму - Європротокол або Отримати її копію, запишіть номерний знак (знаки) і марку (марки) транспортних засобів (і причепів, п / причепів) - учасників ДТП. 8. Не підписуйте документи, зміст яких Вам незрозумілий! 9. Рекомендується сфотографувати місце події, транспортні засоби - учасники ДТП, їх пошкодження, а також поліс другого учасника ДТП. 10. Отримайте документ дорожньої поліції, що підтверджує факт ДТП.

Щоб орендувати/повернути авто у неробочий час необхідно попередньо домовитись про це із менеджером нашої компанії. Вартість отримання/повернення авто у неробочий час складає 10€.

У вартість включено базове страхування каско та автоцивілка. Це означає, що ви несете відповідальність за авто у межах депозиту. Звертаємо вашу увагу, що у разі кермування авто під впливом алкогольного/наркотичного сп'янніння, кермування автомобілем особою, що не була вказана у договорі , чи при порушені умов прокату клієнт несе повну відповідальність за авто,у межах його ринкової вартості.

В авто заборонено курити.

Орендований автомобіль можна використовувати лише на території України крім АР Крим, Донецької та Луганської областей.

Авто надається в оренду лише для особистих потреб.

Для договору оренди потрібно лише паспорт громадянина України або іншої країни та водійські права, що засвідчують стаж водіння не менше двох років. Особа, яка орендує автомобіль повинна бути старше 21 року.

Компанія може списати кошти із депозиту у наступних випадках: 1) пошкодження автомобіля, 2) повернення авто з неповним баком, 3) втрата ключів або документів на автомобіль, 4) несвоєчасне повернення авто, 5) використання додаткових послуг 6) забрудений/прокурений салон авто 7) Перевищено ліміт пробігу, що становить 300км/доба

Так, під час користування прокатним авто ліміт становить 300 км/доба, та підраховується в кінці терміну оренди. Вартість кожного наступного кілометру пробігу складає 0.1€. Є можливість придбати послугу безлімітний пробіг. Вартість - 15€/доба

X

Замовити дзвінок

Передзвоніть мені
Ми з Вами зв'яжемося